معرفی

about
5

با نام ايزد دانا و توانا

   بر آن شديم با همکاري و همياري و همدلي شما دوستان, مجله اي صوتي که نمايانگر توانمندي و هنرمندي دوستان نابينا باشد را ايجاد کنيم.

اين مجله در ابتدا درون گروهي ميباشد، از آنجايي که تمامي گروه هاي معلولين, نشريه اي درون گروهي متناسب و پيرامون مسائل معلوليت خود را دارا هستند, بر آن شديم تا اين خلا را با ايجاد يک نشريه صوتي پر کنيم، که شامل بخشهاي متنوعي  ميگردد که بر اساس نيازمنديها و علايق افراد مخاطب ميباشد،حال اين تنوع را شما دوستان با اعلام علاقمنديهاي خود رقم ميزنيد.سرمايه هاي اين نشريه، خلاقيتهاي ذهن شما دوستان است.

در بخشهاي مختلف از مطالب شما استفاده ميکنيم تا مجموعه اي غني از توانمنديهاي نابينايان داشته باشيم.حال به بيان کلي عنوان بخشها ميپردازيم،

يکي ازين عنوانها، عنوان اجتماعي است که در آن در شماره هاي مختلف بر اساس نيازسنجي به بيان تاريخچه و تغيير و تحولات رويکردهاي اجتماعي پيرامون مسائل نابينايان ميپردازيم.در بخشي ديگر, خلاصه اي از برخي نشستها و گردهماييها گاه رسمي و گاهي اوقات دوستانه آورده ميشود. در اين بخش از شما دوستان ميخواهيم که محبت کنيد اگر خبري از محفلي و يا نشستي داريد به عنوان گزارشگر مجله گفتگو ما را ياري بفرماييد و گزارشي از آن مجموعه برايمان ارسال نماييد. اين بخش قطعا با همت شما دوستان مجموعه اي قابل توجه ميگردد و در هر شماره سعي ميشود  بر اساس علاقه منديهاي شما دوستان از ورزش نابينايان هم مطلبي آورده شود. مبحثي ديگر که فکر ميکنم مورد توجه شما دوستان قرار گيرد, بحث دست آوردها و وسايل رفاهي و امکانات است, در اين بخش سعي ميشود دست آوردهاي موجود در سراسر جهان را در چند بسته تقسيم بندي کرد و هر بسته را در شماره اي معرفي کرد.

مجله گفتگو سعي بر آن دارد که در محيطي صميمي محفلي گرم و دوستانه ايجاد کند, تا شما دوستان با کمال آرامش به بيان حرفهاي خودماني بپردازيد, البته اين هدف ميسر نميگردد مگر با همت خود دوستان نابينا, که مجله گفتگو را از آن خود بدانند, و با ارسال مطالب خود اين محيط فرهنگي و اجتماعي را پربار بفرمايند.

شايان ذکر است که از شما دوستاني که توانمندي براي خلق آثار ادبي و هنري و هرگونه متني که نشانگر ذهن خلاق و توانمند شماست خواهان هستيم که در توان خود هم متن خود را به صورت فايل Word, و هم صوتي با صداي خود براي مجله ارسال نماييد.از آنجايي که در اين مجله رسم امانتداري رمز موفقيت در اين راه ميباشد متعهد ميگرديم با اراده اي قوي و با تمام وجود اين رسم اخلاقي را بجا بياوريم و آثار شما دوستان را که گنجينه اي امانت در دست ما ميباشد حفظ نماييم.

شماره هاي مجله گفتگو در سايتي به آدرس bl-goftegoo.com قرار ميگيردد ، و همواره منتظر پيشنهادات و انتقادات سازنده شما هستيم. فریبا نوری

آدرس پست الكترونيك مجله گفتگو info@bl-goftegoo.com

موفق و پايدار باشيد.

پست های مرتبط

بدون پست مرتبط یافت نشد.

3 comments

 • fبسيار عالي مچكرم از اطلاع رساني بسيار مفيد شما. و همچنين حمايت ميكنم و تشويق اين حركت زيبا را. بابت سايت متنوع شما كمال امتنان را دارم

  پاسخ
 • دورود امیدوارم موفق باشید در کارتون و اهدافی که دارید…
  ولی من نتونستم توی سایتتون پیدا کنم که مسئولین این مجله چه کسانی هستند !!!این خیلی مهم هست که مخاطبین بدونند چه کسانی گردانندگان سایت و مجله هستند….
  شاد زی مهر افزون
  بدرود

  پاسخ
  • با سلام
   مسئول اصلی سایت گفتگو ، خانمی به نام فریبا نوری است ؛ ولی سایت فعلا دست بنده ی حقیر (فرساد فخیم) میباشد.
   اگر سئوال دیگری هم داشتید دریغ مکنید.

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *