معرفی شماره 2 مجله گفتگو

about

با سلام خدمت دوستان عزیز

قابل ذکر است خوشبختانه شماره 2 مجله گفتگو برای ارائه به شما دوستان آماده گردید.

در این شماره در بخش آثار ارسالی شعری از خانم فاطمه جوادیان برایمان ارسال گردیده که جا دارد از ایشان کمال تشکر را داشته باشیم شعری بسیار زیبا به نام راز دل، که از سروده های خودشان میباشد را با صدای خود برایمان ارسال داشته اند.

در بخش ورزشی رفتیم سراغ دو ورزشکار موفق، با نام آقايان ایمان دهقان و مهدی شهریاری

هر دو ورزشکار عزیز در شاخه ای از ورزش فعالیت میکنند به نام power lifting  و موفق به کسب امتیاز های قابل ملاحظه ای شده اند،

در ادامه بیان تاریخچه آموزش و پرورش در میان نابینایان نشستیم پای صحبت آقای دکتر واحدی از پیشکسوتان در حوضه فعالیتهای مرتبط با نابینایان که با صحبت های خود، ما را به گذشته بردند زمانی دور و با کمبود امکانات و مشکلات فراوان و قابل ذکر است که ایشان و دوستانشان با پشت سر گذاشتن سختی های فراوان راه را بر ما هموار داشته اند که جای بسی تقدیر و تشکر از آن استادان دلسوز و گرامی دارد.

سپس در بخش تاریخچه موسیقی در میان نابینایان رفتیم خدمت استاد بسیار گرامی آقای احمدزاده و از ایشان هم کمال تشکر را داریم که در این مسیر ما را همراهی فرمودند.

در قسمت دستاوردها به معرفی محصولی ایرانی كه نتیجه تلاشهای بی وقفه مهندسین شرکت پکتوس میباشد پرداخته ایم در این بخش از کارشناسان پکتوس تشکر بسیار داریم که تاریخچه فعالیتهای شرکت پکتوس را با صدای نرم افزار تولیدی خود داشته اند و برایمان ارسال داشته اند. برایشان آرزوی موفقیت بیش از پیش داریم.

در این شماره بخشی دیگر با همت دوست عزیزمان آقای اسلامی شرار به لیستمان افزوده گردید، و اثری تنز با صدای خودشان برایمان ارسال نموده اند، که بسیار از ایشان تشکر میکنیم و همینجا هم از ایشان و هم از شما دوستان خواهش میکنیم به مجله خودتان رونق بیشتر بدهید و محبت کنید آثار خودتان را برایمان ارسال بفرمایید.

در بخش معرفی مجموعه ها در دسته بندی ها از کتابخانه هایی که تولید کتاب صوتی را دارند آغاز کردیم و خدمت آقای دکتر تهرانی رفتیم و از ایشان خواهش کردیم از فعالیت هایشان برای دوستان بفرمایند، و از ایشان هم تشکر میکنیم که وقت ارزشمند خود را در اختیار ما گذاشتند و ما را در این مسیر همراهی فرمودند.

دوستان عزیز مسیر طولانی ای را آغاز کرده ایم و در طول مسیر میطلبد ناهمواری ها را با همراهی شما دوستان هموار کنیم، و میشود گفت راهنمای ما در این راه ذهن خلاق شما است با ما همیار باشید تا در طول مسیر آوازی دلنشین سر دهیم هم اکنون همکارانی افتخاری مانند کوهی استوار به ما قدرت حرکت ایستادن در مقابل مشکلات و رودی در جریان قدرت حرکت و درختی سبز و تنومند و شاداب و سر افراز قدرت و طراوت را بر ما ارزانی داشته اند که جای دارد نامی از آنها ببریم،

آقای دکتر تهرانی که در تمامی مراحل مشاوری دلسوز و مهربان همراهمان هستند.

خانم فیروزه بختیاری همدلی مهربان برای ویرایش متونی که به صورت word بر روی سایت گفتگو قرار دارد ما را همراهی میکنند.

خانم فاطمه جوادیان که ایشان نيز همدلی مهربان در بالا بردن کیفیت فایل های صوتی همراهمان هستند و صبورانه زحمات بسیار زیادی متحمل شده اند.

همچنين كمال تشكر را داريم از خانم پروين نازي وآقاي فرساد فخيم كه در امور پشتيباني و طراحي سايت ما را همراهي ميفرمايند.

از تمامی دوستان بسيار ممنون و سپاسگذاريم که مجله گفتگو را از آن خود می دانند.

 

موفق و پایدار باشید،

فریبا نوری.

 

پست های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *