معرفی شماره 9 مجله گفتگو

about

بنام خدا

با سلام خدمت تمامی دوستداران مجله گفتگو.

فریبا نوری هستم. در نقش سر دبیر مجله گفتگو.

این بار خواستم کمی صمیمانه تر از پیش با مخاطبین و کسانی که مجله گفتگو را هم. خوانده اند و هم شنیده اند صحبتی داشته باشیم.

تیم کاری مجله گفتگو در صدد این است که تغییراتی در شماره های دیگر مجله داشته باشد و همگی شما می دانید که این تغییرات مستلزم حمایت گرم شما عزیزان است. از شما می خواهیم که بر اساس توانمندیهایی که از خودتان می شناسید و ایده هایی که در ذهنتان است برای این تغییرات تلاش کنید و با مجموعه مجله گفتگو همکاری داشته باشید تا بتوانیم برای بهبود شماره های دیگر تلاشی کرده باشیم.

تا به حال سعی ما بر این بوده که مجموعه ای داشته باشیم طبق سلیقه مخاطبین. اما حالا می خواهیم که ارتباط مستقیمی داشته باشید با مجله تا هم بدانیم که سلایق شما چه بوده و هم برای این تغییرات در مجموعه بتوانیم محکمتر از پیش قدم برداریم و من از طرف تیم کاری مجله گفتگو که تیمی است که در حال حاضر بدون پشتیبانی هیچ مجموعه ای به طور خودجوش فعالیت می کند، می خواهم که مجله را از خودتان بدانید و با ما باشید..

حالا به معرفی این شماره می پردازیم:

در این شماره مصاحبه ای داریم با تیم پزشکی که جراحی دارند بر روی چشم افرادی که مبتلا به بیماری RP هستند و دیدشان در حد درک نور است. این تیم پزشکی این جراحی را بر روی چشم آقای محسن مریانی داشته اند که خود ایشان محبت کرده اند، گفتگویی داشته اند با این تیم پزشکی، برای این که به ما اطلاعاتی بدهند از روند جراحی و کار این گروه.. در اینجا جا دارد هم از ایشان تشکر کنیم و هم شما را دعوت کنیم به شنیدن این مصاحبه که مسلماً خیلی از دوستان دغدغه ذهنیشان این است که در گوشه کنار این جهان پهناور چه پیشرفتهایی شده و چه جراحیهایی دارد می شود تا خودمان را بتوانیم با این پیشرفتها مطابقت بدهیم. از آقای مجید بی طرفان برای ترجمه این مصاحبه و از خانم سعیده سرلکی هم برای اجرای این ترجمه برای این مجموعه تشکرات لازم را داریم.

در لینک ورزش هم از آقای رحیم گلشنی که مثل سابق همکاری خوبی را با مجموعه داشتند تشکر می کنیم که با آقای وحید کشتکار ورزشکار جوان و موفقمان گفتگویی را ترتیب دادند و شنیدن آن هم خالی از لطف نیست.

در قسمت ادبیات خانم مریم حیدر زاده شاعری موفق که معرف حضور همه مان هستند پای گفتگو با ما نشسته اند و تکه ای از آثار ایشان را در انتهای مصاحبه برایتان ارائه داده ایم.

در قسمت موسیقی باز هم آقای گلشنی با یکی از موسیقیدان های موفق و جوانمان صحبت داشته اند و اثری بسیار زیبا از آثار ایشان را هم در انتهای مصاحبه برای شما داریم.

در قسمت معرفی مجموعه های موفق اینبار پای صحبت خانم پرستو ولدخان، مسؤول کتابخانه گویای حسینیه ارشاد نشستیم و خانم سهیلا حسینی محبت فرمودند و برای اینکه ما بیشتر از فعالیت های این مجموعه و موفقیت هایشان بدانیم این گفتگو را برای ما فراهم کرده اند و جای تشکر دارد از ایشان و خانم پرستو ولدخان که وقت عزیزشان را در اختیار ما قرار دادند.

در قسمت روانشناسی خانم سهیلا حسینی به مسائل پیرامون آموزش و تربیت و فعالیت های اجتماعی نابینایان مطلبی را ارائه داده اند که شنیدن آن هم جالب است و از شما دوستان می خواهیم که اگر مطلبی در این زمینه دارید برای مستمر شدن این گونه بحثها با ما ارتباط مستقیمی داشته باشید و اگر مطلب یا ایده ای در ذهنتان دارید، برای ما بیان کنید.

در انتها جا دارد صمیمانه از دوستانی که در تیم کاری مجله گفتگو هستند، آقایان و خانم ها: عباس مقدم گلابچی، محسن مریانی، مجید بی طرفان، رحیم گلشنی، فاطمه جوادیان، فاطمه نوری، فیروزه بختیاری، پروین خان نازی، سهیلا حسینی و سعیده سرلکی تشکر لازم را داشته باشیم و برای هم این دوستان و هم شما آرزوی پیروزی و موفقیت داشته باشیم.

آدرس سایت مجله:www.bl-goftegoo.com

منتظر پیشنهادات و انتقادات شما دوستان هستیم.آن هم خالی از لطف نیست.

پست های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *